Geniş Aile Fan Club
Ekşi Sözlükten Ufuk Özkan Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Geniş Aile Fan Club
Ekşi Sözlükten Ufuk Özkan Uyeoll10
Geniş Aile Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekşi Sözlükten Ufuk Özkan

Ekşi Sözlükten Ufuk Özkan Empty Ekşi Sözlükten Ufuk Özkan

Mesaj tarafından ~ wiLd rose ~ Perş. Tem. 30, 2009 11:13 pm

1.Olumsuz Ask isimli atv nin en super dizilerinden biri olan yapimda ozgur karakterini oynayan elma yanakli..

2.Nöbetçi tiyatroda ferhan şensoy un rahle-i tedrisinden geçmiş oyuncu

3.Bütün Çocuklarım adlı dizide oğul karakterini canlandırmış olan oyuncu...

4.Emret Komutanim' da surekli "şaşşkkıınnn" diyerek beni kendisine adım adım baglayan, surekli terliymis gibi gozuken oyuncu

5.Ayda dizisindeki oyunculuğuyla, herşey çok güzel olacak ve hokkabaz'daki cem yılmaz'ı hatırlatan yetenekli oyuncu.

6.Olumsuz Ask apayri bir diziydi ve oradaki role uymus/rolu iyi oynamisti. fakat butun cocuklarim'da gorur gibi oldugum ciddi karakterden cok, ayda'da ve simdi de guzel gunler'deki gibi karakterlerin daha cok yakistigi, guldurmeyi basarabilen kisi.

7.Cesaretin var mı Aşka dizisinde dayı rolünde yer alan oyuncu.

8.Benim Annem Bir Melek'te artiz adlı şoförü oynayan oyuncu.

9.İlk olarak Ölümsüz Aşk dizisinde izlemiştim kendisini. ordaki harika oyunculuğuyla pek iyi yerlere geleceğini/gelmesi gerektiğini düşünmüştüm. Emret Komutanım'da oynamış her ne kadar kariyeri açısından doğru bir tercih olmasa da komedide de ne kadar başarılı olabiliceğini gösterdi ve Cesaretin var mı Aşka ve Benim Annem Bir Melek'te izleme şansı bulduk kendisini. umarım hakettiği yere gelir..

10.Geniş Aile için;

nihayet yan rollerden sıyrılıp, dizinin "esas oğlan"ı olmayı başardı. komik ve yetenekli adam...

11.Benim Annem Bir Melek dizisini izleme sebebim. hele o "hegele hegele" diye gülüşü beni benden almakta.

Alıntı.
~ wiLd rose ~
~ wiLd rose ~
Normal Üye
Normal Üye

Doğum tarihi : 10/03/95
İş/Hobiler : Öğrenci/Dans,müzik,voleybol

- Similar topics