Geniş Aile Fan Club
Rahşan Gülşan : Ufuk Biraz Yavaş Ol Yiğidim ! Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Geniş Aile Fan Club
Rahşan Gülşan : Ufuk Biraz Yavaş Ol Yiğidim ! Uyeoll10
Geniş Aile Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rahşan Gülşan : Ufuk Biraz Yavaş Ol Yiğidim !

4 posters

Rahşan Gülşan : Ufuk Biraz Yavaş Ol Yiğidim ! Empty Rahşan Gülşan : Ufuk Biraz Yavaş Ol Yiğidim !

Mesaj tarafından ~ wiLd rose ~ Perş. Ağus. 06, 2009 11:24 pm

UFUK ÖZKAN,geniş aile dizisinin en önemli oyuncularından biri.daha öncede yazmıştım,kendisini ne kadar çok beğendiğimi.ama dün bizim gazetemizde yayınlanan röportajından da anladğm kadarıylakendisi de kendini çok beğeniyor.hatta neredeyse kendine benim kadar hayran.oya doğanın yaptığı röportajı bir kez okuduktan sonra şaşkınlıktan yeniden okumak zornda kaldım.adını yeni yeni duyuran,ilk başrolünü oynadığı dizi daha dört bölüm yayınlanmış biri kendinden nasıl bu kada övgüyle bahseder anlamak zor.ufukun söyledikleri o kadar komik ki"acaba oya röportajı ufuk yerine dizide canlandırdığı cevahir karakteriyle mi yaptı"diye düşündüm bir ara.ufuk kendisini türkiyenin en komik beş komedyeninden biri olarak görüyormş.cevahirin film olmasını,hatta kendisine reklam,teklifini gelmesini bile bekliyormuş.
yahu ufukum,yiğidim,bidenem,nazlı çiçeğim bi dur.bi yavaş ol.kendine güvenmek süper ama ilk beşe mi,ona mı girdiğine biz karar verelim.sen,sana yazılmış bir senaryoyu oynarken çok başarılı görünebilirsin ama asıl er meydanına kendin üretmeye başlayınca çıkıcaksın.
hem henüz yaz tatilinde olduğumuzu ve geniş ailenin başarısının canım ailemin ve diğer dizilerin de tatilde olmasından kaynaklandığını unutma.ay yüzlüm sen bir sekin dur,halk zaten çok yakında seni nereye koyacaına karar verir.sanat dünyası senin gibi konuşup sonra şöhretin karanlık sokaklarında kaybolan çok isim gördü.
senin başınada aynısının gelmesine kıyamam.

Rahşan Gülşan
~ wiLd rose ~
~ wiLd rose ~
Normal Üye
Normal Üye

Doğum tarihi : 10/03/95
İş/Hobiler : Öğrenci/Dans,müzik,voleybol

Rahşan Gülşan : Ufuk Biraz Yavaş Ol Yiğidim ! Empty Geri: Rahşan Gülşan : Ufuk Biraz Yavaş Ol Yiğidim !

Mesaj tarafından ©®CerraH©® Cuma Ağus. 07, 2009 10:22 am

çok sağol canım....
paylaşım güzel
©®CerraH©®
©®CerraH©®
Yeni Üye
Yeni Üye

Doğum tarihi : 13/06/94
İş/Hobiler : kitap okumakkkk
Lakap : cerrah.....

Rahşan Gülşan : Ufuk Biraz Yavaş Ol Yiğidim ! Empty Geri: Rahşan Gülşan : Ufuk Biraz Yavaş Ol Yiğidim !

Mesaj tarafından drykz Salı Eyl. 08, 2009 9:30 am

evet doğru rabbit
drykz
drykz
Normal Üye
Normal Üye

Doğum tarihi : 11/10/90

Mesaj tarafından ShaLSky Salı Kas. 17, 2009 10:32 pm

PEKİ KARDEŞ SEN NERDEN ÖĞRENDİN BUNU ? bence yanlış

ama bende kıyamam Smile
ShaLSky
ShaLSky
Yeni Üye
Yeni Üye

Doğum tarihi : 01/02/94

- Similar topics