Geniş Aile Fan Club
mürsel ile röpörtajım Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Geniş Aile Fan Club
mürsel ile röpörtajım Uyeoll10
Geniş Aile Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mürsel ile röpörtajım

3 posters

mürsel ile röpörtajım Empty mürsel ile röpörtajım

Mesaj tarafından tuna331 Ptsi Mart 22, 2010 7:47 pm

ilker ayrıkla dizide bir röpörtaj yapmıstım burda paylasabilirim:

tuna:İlk olarak Mürsel karakteri nasıl teklif edildi? Bu karakteri okuyunca neler hissettiniz?
ilker ayrık:İlk olarak dizi görüşmesi için ajansım aradı beni. Tümay Özokur. Görüşmeye gittiğimde beni Ömer Abinin (Ömer Uğur-Yönetmen) tavsiye ettiğini öğrendim. Daha önce “Cesaretin Var Mı Aşka?” dizisinde çalışmıştık. Karakteri okumadan önce zaten işe ısınmıştım. Ömer Abi'nin yönetecek olması, Ufuk'la Bihter'in oynayacak olması zaten çok hoşuma gitmişti. Okuyunca da çok beğendim tabi senaryoyu...

tuna:Oynadığınız rol, karakterin yazdığı hali mi yoksa sizde kendiniz eklerde bulundunuz mu?
ilker ayrık:Kekeleme oyununu ben uydurdum. Aklıma geldi ve yapmak istedim. Yönetmenim de izin verince ortaya Mürsel çıktı. Tabi ki senaristlerimizin adını da anmadan geçemeyecğim. Cüneyt İnay-Kamuran Suner

tuna:Mürsel karakterinin bu kadar sevilmesinin nedeni nedir sizce?
İlker Ayrık- Bilmiyorum:) Ama sıcak ve dürüst olması. Mürsel dürüst bir adam. Ve dürüstlük de oldukça zor bulunan bir özellik. Bilmem ama bundan olduğunu tahmin ediyorum:)

tuna:Mürsel karakterini kabul etmeseydiniz ve o zaman da bu kadar tutulabilirmiydi? Tutulsaydı üzülürmüydünüz böyle bir projede yer almadığınızdan dolayı?
İlker Ayrık - Dizide sadece Mürsel yok. Bu dizinin tutlması için, sevilmesi için bir çok sebep var. Senaryosu, oyuncuları, yönetmeni, yapımcısı... Herkes elinden geleni yapıyor işin güzel olması için. Ben de...

tuna:Yolda veya sokak da size Mürsel, Hop, Yürü Git tarzında seslenmeler oluyor mu ve halktan nasıl bir tepki alıyorsunuz?
ilker ayrık:Genelde “hop” diye bağırıyorlar. “Yürü Git Lan!” diyen de oluyor. Ben de yürüyüp gidiyorum Smile

tuna:Dizi çekimi bir çok vaktinizi alıyordur ama tiyatroya çok önem verdiğinizi biliyoruz, sizi izlemek isteyen hayranlarınız sizi kanal d geniş aile dışında nerelerde izleyebilirler?

ilker ayrık:Kasım ayından itibaren “Cimri” oyunuyla, aralık ayından itibaren de “Uçurtmanın Kuyruğu” adlı oyunda Kenter Tiyatrosu'nda oynayacağız. Sabırsızlıkla bekliyorum.

tuna:Geniş Aile dizisi çok yeni bir proje, fakat bundan sonra sizi görebileceğimiz sinema filmi veya başka bir şeyler var mı ?

ilker ayrık:İnternet için çok özel bir proje hazırlıyorum. Yazıp, oynayıp, yöneteceğim bir iş. Hayırlısı diyelim... Umuyorum o iş de beğenilir ve takip edilir.

hop danaaaaa tesekkürler mürsel abi
tuna331
tuna331
Yeni Üye
Yeni Üye

Doğum tarihi : 01/01/73

mürsel ile röpörtajım Empty Geri: mürsel ile röpörtajım

Mesaj tarafından adamım cevo Paz Nis. 11, 2010 12:41 pm

Paylaşım için teşekkürler.Güzel bir çalışma olmuş.
adamım cevo
adamım cevo
Mega Üye
Mega Üye

Doğum tarihi : 30/07/91
İş/Hobiler : Öğrenci

mürsel ile röpörtajım Empty Geri: mürsel ile röpörtajım

Mesaj tarafından * DiLaRa * Cuma Ağus. 20, 2010 3:11 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler Smile
* DiLaRa *
* DiLaRa *
Normal Üye
Normal Üye

Doğum tarihi : 25/12/98
İş/Hobiler : Kitap Okumak , ßiLgisayarda Vakit Geçirmek ..
Lakap : *** ShéqéR - qıSS ***

http://www.simliresimler35.blogcu.com

- Similar topics