Geniş Aile Fan Club
17 Yaşındaydım Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Geniş Aile Fan Club
17 Yaşındaydım Uyeoll10
Geniş Aile Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17 Yaşındaydım

17 Yaşındaydım Empty 17 Yaşındaydım

Mesaj tarafından BuSsRa Paz Tem. 26, 2009 12:13 pm

17 yasındaydım seni tanıdığımda hani ilk görüşte aşk derler ya iste benimkide öyle olmuştu.sen bir arabanın içinde bense kapının önünde oturmuş etrafı seyrederken,birden göz göze geldik.içim ürperdi,kalbimin atışları değişti.
o günden hep gelmeni bekledim.her yolunu gözlediğimde geldin.bir gün yolumu kesip numaranı verdin ve aramanı bekliyorum dedin. o gece heyecandan sabaha kadar uyumadım. artık sadece hayallerimde değil,hayatımdaydın da.senden başka bir şey düşünemez hale gelmiştim.iste o zaman askı tanıdım.annem ilişkimizi öğrenmiş,dışarı çıkma yasağı koydu.seni göremez olmuştum,günler cehennem gibiydi.sen sabahın 5 inde kapının önüne geldin,ben pencereden atlayıp sana . o an değil annem,dünya umurumda değildi.aylar su gibi aktı.ben İzmir'e okuluma döndüm,sen Foça'ya eğitime.görüşmelerimiz aynı hızla devam etti,annem artık seni kabullenmişti.çok mutluydum ta ki o telefona kadar.telefonun ucundaki ses o benim erkek arkadaşım aramızdan çekil diyordu.duyduklarıma inanamadım;o bunu yapamazdı,yapmazdı.Ama yanılmıştım bir başkası için çekip gitmişti.Kendimi derslerime veremez olmuştum,hayatım alt üst oldu.eve kapandım okula gidemez oldum.ve böylelikle okul hayatım da bitti.geleceğimi,askımı her şeyimi yitirmiştim.yasamak için hiç bir sebep bulmazken bu sıkıntı beni hastanelik etti.ilaçlar,serumlar ama hiç biri içimdeki acıyı dindiremedi.her şeye rağmen hayat devam ediyordu,hayatın bir yerinden tutmak zorundaydım.zamanla değişmeye başladım,tam bir genç kız oldum.kimseyi hayatıma sokmayacaktım ama olmadı.ve kalbimi birine açtım.onunla beraberken bile fotoğrafın cüzdanımdaydı,yırtamazdım.o da senin gibi çıktı,yine başkası girmişti aramıza .bu sefer güçlüydüm,soğukkanlı davrandım.ondanda ayrıldıktan sonra kimseye güvenmedim.artık darbe yiye yiye darbe atmayı öğrenmiştim kimseye acımıyordum.ben ağlatıyor,acı çektiriyordum.bir zamanlar gelinlik hayalleri olan,üniversite hayalleri olan,hayatı hep iyi yönleriyle gören kız kayıp olmuş gitmişti.sevgiye hasretim artık hayatım böyle sürüp giderken yıllar sonra karşımdaydın.evlenmiştin,bir kızın olmuş. kiminle evlendiğini merak etmiştim sormak istedim yapamadım.gözlerimde kalan son bir yaş damlalarını yine senin için akıttım.mutlu ol ama bana yaşattıklarını yaşadıktan sonra...
BuSsRa
BuSsRa
Mega Üye
Mega Üye

Doğum tarihi : 27/11/93
İş/Hobiler : matematik
Lakap : Böşra