Geniş Aile Fan Club
Forum Kızları Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Geniş Aile Fan Club
Forum Kızları Uyeoll10
Geniş Aile Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kızları

Forum Kızları Empty Forum Kızları

Mesaj tarafından BuSsRa Perş. Ağus. 20, 2009 8:58 am

kız1 : Ya foruma geldiğimden beri bana asılıyo aslında pekde tipim değil ama bilmiyorum yaa
kız2 : Kimmiş kız söyle bakiim..

kız1 : ya ****
kız2 : Aaa kız cok karizmatik bi avatarı var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini

kız1 : Ya öyle ama baksana geçen konuştuk foruma bile abisinin hesabıyla giriyomuşş daha kendi hesabı bile yok yarın öbürgün abisi ' Kulanmayın benim hesabımı yakında oglum gelcek almanyadan o kullancak' derse naparız biz yok uzun vadede bişe düşünemem

kız2 : Nolcek be kızım buluruz kullanılmayan boş bi hesap kullanırsınız işte benim arkadaslara sorarım hem..

kız1 : Ya fatma bu forumda nerden bulcan kullanılmayan hesap Allah aşkına anca admin yakının olcak ki yapsın sana bi güzellik yoksa heryer dolu içgüveyside gidemem biliyosun.

kız2 : Aman kızım sende amma nazlısınn yaaa

kız1 : Neyse sen beni boşver senin ki naptı kazandımı FAYS sınavını?(Forum adminlik yerleştirme sınavı)

kız2 : Evet kazandı sorma atama bekliyo şimdi..

kız1 : Neyse babam geliyo bir iki konu açıyım da boş boş forumda oturdun dimi diye dellenmesin yine hadi görüşürüss..

kız2 : Tmm görüşürüss..
BuSsRa
BuSsRa
Mega Üye
Mega Üye

Doğum tarihi : 27/11/93
İş/Hobiler : matematik
Lakap : Böşra

- Similar topics