Geniş Aile Fan Club
İpek Otobiyografi Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Geniş Aile Fan Club
İpek Otobiyografi Uyeoll10
Geniş Aile Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İpek Otobiyografi

2 posters

İpek Otobiyografi Empty İpek Otobiyografi

Mesaj tarafından İpek Ptsi Ağus. 24, 2009 4:13 pm

Ben başlayayım otobiyografi yazmaya sizde yazarsınız artık.. Daha önce hiç yazmadım ama hadi hayırlısıVery Happy

16 Mayıs 1995'te Adana'da doğdum. Ozamanlar İskenderunda oturuyorduk..evimiz site gibiydi kocaman bir bahçesi vardı.. benden 3 yaş büyük bir abim var.Bahçeden yola cıkmak yasaktı. 5 5.5 yasındayken saklambac oynuyorduk..abi myolacıktı bende arkasından.. giderken bir şey olmadı ama dönüşte sağa sola bakmadım ve motor çarpmıştı...1 hafta corba içmek zorunda kalmıştık...

6 yaşında şimdi oturduğum Osmaniyeye taşındık...Buraya alışmam biraz uzun sürdü. En azından kendime ait bir odam olmuştu. 1.sınıfa kayıt olurken annem beni a sınıfına vericekti nedenini bilmiyorum ama verme diye ağlamıştım sonunda b sınıfına yazıldı..çokta iyi yapmışım.okuma yazmayı çok kolay öğrendim. o zamanlar en sevdiği mders matematikti...

4. sınıfta halk oyunalrı ekibine katıldım.. ilde 1. olduk sonra Gaziantp'e gittik bölge yarışması için ordada ucundan 1. olduk sonra türkiye 1.liği için Aydına Gittik ve 10. olduk.buda bize kapak oldu:D

8. sınıfa geldiğimde herşey bambaşkaydı.. öğretmenler,arkadaşlar sankivbaskalarıydı en azından benim gözmde..Sbs Stresi vs. derken okul sona dogru gidiyordu...

Okulda benimle beraber 8 kişik bi kız gruptuk...küçükler korkardı bizdn..nerde ne olursa hemen haberimz olurdu..hocalar bizi çok severdi halada öyle anneler gunu dahil her özel günde y mj atar ya ararız...şimdide okul açılınca geln diyorlar...

Neyse Okul bitti takdir,başarı ve onur belgesi aldm..
sadece bir 3 üm vardı oda mat:d....Sbsde mat batırdı zaten..433 puan aldm ama tercih puanım 423.5 tu Osmaniyenin 2. anadolu lisesini kazandım..

şu sıralar istanbuldayım....

Okuduysanız yorumlar.....

İpek
İpek
Normal Üye
Normal Üye

Doğum tarihi : 16/05/95

İpek Otobiyografi Empty Geri: İpek Otobiyografi

Mesaj tarafından BuSsRa Ptsi Ağus. 24, 2009 4:26 pm

seni tanıdığıma memnun oldum canım 8.sınıf bambaşkadır hep seninde öyle olmuş anlaşılan halk oyunlarında da tebrik ederim seni biraz geç oldu ama Smile
BuSsRa
BuSsRa
Mega Üye
Mega Üye

Doğum tarihi : 27/11/93
İş/Hobiler : matematik
Lakap : Böşra

İpek Otobiyografi Empty Geri: İpek Otobiyografi

Mesaj tarafından İpek Ptsi Ağus. 24, 2009 4:30 pm

tşkler busra sennkinide bekleriz:d
İpek
İpek