Geniş Aile Fan Club
Beklediği Karaktere Sonunda Kavuştu Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Geniş Aile Fan Club
Beklediği Karaktere Sonunda Kavuştu Uyeoll10
Geniş Aile Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beklediği Karaktere Sonunda Kavuştu

3 posters

Beklediği Karaktere Sonunda Kavuştu Empty Beklediği Karaktere Sonunda Kavuştu

Mesaj tarafından nsagbas Paz Ekim 17, 2010 1:05 pm

O gurbetçi bir fabrika işçisinin Oyunculuğa heveslenmiş oğlu. 15 yıllık Oyuncu Ufuk Özkan'a şans, 'Geniş Aile' dizisindeki 'Cevahir' rolüyle geçen yıl güldü.

Cevahir rolüyle ekranlarda beğeni toplayan Ufuk Özkan, " Evlendiğimiz ilk zamanlarda çok zorluk yaşadım. işsiz bir yıl bekledim. Sadece tiyatroyla geçimimi sağladım ama hiçbir zaman güvenimi kaybetmedim. Her zaman duamı dürüst etmeye devam ettim. Şunu söylüyordum, 'Bir şey var, bir şey gelecek' diyordum. Size yemin edebiliyorum gece yattığım zaman bunun hayalini kurabiliyordum. 'Geniş Aile' tarzı bir işi ve 'Cevahir' gibi bir kahramanın hayalini kuruyordum. ve gerçek hayatta başıma geldi" dedi.

Bugün'e konuşan Ufuk Özkan, Geniş Aile dizisinden sonra hayatında yaşanan değişimleri ise şöyle sıralıyor:

"Eskisi gibi otobüse binemiyorum tabii ki. Vapura da binemiyorum. Neden otobüse binemiyorum sebebi şu; Bundan gocunmuyorum, utanmıyorum ama oradaki insanları varlığımla rahatsız etmek istemiyorum. Orada gereksiz bir kakafoni yaratılmasını istemiyorum."
nsagbas
nsagbas
Mega Üye
Mega Üye

Doğum tarihi : 29/10/23

Beklediği Karaktere Sonunda Kavuştu Empty Geri: Beklediği Karaktere Sonunda Kavuştu

Mesaj tarafından zekkezban Salı Ara. 07, 2010 7:10 pm

vay be
zekkezban
zekkezban
Normal Üye
Normal Üye

Doğum tarihi : 27/05/94
İş/Hobiler : tiyatro

Beklediği Karaktere Sonunda Kavuştu Empty Geri: Beklediği Karaktere Sonunda Kavuştu

Mesaj tarafından sayan218 Paz Şub. 20, 2011 1:15 pm

arkadaslar ben sitede yeniyim genis aile full bölüm indirdim hepsini 2 haftada izledim daha önce tv ilk bölümlerde izlemiştim çok begenmiştim ama fırsatım olmadı izlemeye çalımaktan bu kadar süper bu kadar güzel bu kadar tutucu bir dizi olamaz gerçekten bütün oyuncular rollerini çok iyi yapıyor. ama cevooo ortammm yerin baska Smile) birde cok kızıyorum ya ilk başta şüküfeydi şimdi zeynep çıktı. çıktı derken nazlı çıktı tmm ne güzel seviyorsunuz daha neyin nazını yapıyor bu kız anlamıyorum yaa buna çok sinir oldum. evlenin artık siz erin muradınıza biz çıkalım kerevetine:) tabiki bu bir dizi ama insan etkileniyor. yönetmen arkkadas abi abla hadi bi el atında şu sevenleri bi kavuşturalım artık Smile)) cevo, zeynep sizde ya sevin ya terkedin yaa cevo sende koy postanı hacıı ulvi arada bi dogru soluyo Smile) ya keske sizleri yakından görebilsem tanısabilsem birer hatıra fotografı cekebilsem:( hepinizi cok seviyorum hepiniz mükemmelsiniz. keske haftada 2 kez izleyebilsek sizi 1 hafta beklemek çok uzun oluyor Sad( ve ergen gerisi sanada diyorum Smile bırak su pırılı la artık cevo 1 sen 2 hacı Smile) bu nedir ya bu kadar göz yumma kız sattı gitti seni artık bırak o kaybeder playboy sun sen:)) ya ulvi sende biraz akıllı ol la Dilenciye para verip para üstü isteyen ulvi:D sevoyu üzüp durma bak senin cocugunu tasıyor ortaaamm Smile) kütük sende 1 numarasın hacı tam at pazarı adamısın Smile)) hoop mürsel sende biraz erkek ol ya arada sanada kızıyorum haa dazandan izin alıp duruyon Smile) ya hepinizi çok seviyorum ben gercekten süpersiniz. ben burada dizi dilinde konuştum beni deli falan sanmayın Smile kendinize iyi bakın başarılarınızı devamını diliyorum sizi cok ama cok cok seviyorum inşallah birgün göüşme tanışma şansımız olur ama lütfen fırsatınız şarlarınız el veriyorsa 1 haftada 2 çekim yapın saygılarımla Smile
sayan218
sayan218
Yeni Üye
Yeni Üye

Doğum tarihi : 19/04/88

Mesaj tarafından zekkezban Cuma Mart 25, 2011 5:46 pm

artk kavştular ama bu seferde cevahrin almanyadaki karsı çıktı zaten kavşp evlenseler dizi bter dizi çoğnlukla onlarn üzerne oldğu içn....... Smile
zekkezban
zekkezban
Normal Üye
Normal Üye

Doğum tarihi : 27/05/94
İş/Hobiler : tiyatro

- Similar topics