Geniş Aile Fan Club
ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ! Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Geniş Aile Fan Club
ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ! Uyeoll10
Geniş Aile Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ!

2 posters

ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ! Empty ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ!

Mesaj tarafından adamım cevo Salı Haz. 21, 2011 8:03 pm

Diziyi zaten 2 aydır izlemiyodum geçen şöyle tatil tatil bi otirim izlim dedim bi de baktım ki Rojda bizimkilere çoktan bay bay demiş, olmadı ama olmadı şimdi kim gelebilriki Cevairin yanına kim yakışabilir ki ondan başka, Şükufe yi baştan beri çok yakıştırmıyodum o yüzden gidişi benim için sorun olmadı ama ya Zeynep....ağlıycam ya zorumdan vallahi güzelim dream couple(Cevo-Zeyno), güzelim dizi ne hale geldi...ben şimdi nerelere gidem hangi dizlere tutunam bir tek izlediğim dizi bu vardı zaten e bu da gitti nolur duyun sesimi tek başıma kaldım buralarda GENİŞ AİLE FANLARI size sesleniyorum nedense sayısız üyesi olan biricik Geniş forumumun Sınırlı sayıda mesaj atanı var, üye olup olup kaçıyonumuz mu anlamadımki ortaımm başka fanlar online olmaktan kitlenirken burda hep bir sessizlik hakim, hayır yani kendi dizimin forumunda tartışacağım şeyleri gidip başka forumların diziler köşesinde tartışıyorum olacak iş mi bu şimdi adminim sen söyle yanlış mı düşünüyorum sence. Mad pale Question Suspect Rolling Eyes Rolling Eyes
ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ! 61506331
ATILGAN I love you YELİZ(HADİ YAŞATIN BİZE TEKRAR BU MASALI EN AŞKLISINDAN)
adamım cevo
adamım cevo
Mega Üye
Mega Üye

Doğum tarihi : 30/07/91
İş/Hobiler : Öğrenci

ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ! Empty Geri: ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ!

Mesaj tarafından nsagbas Salı Haz. 21, 2011 8:37 pm

admin formu satmayı düşünüyodu ahaha neyse. geniş aileyi şahsen izlemiyorum bayadır. cumartesi biraz bakındım eh işte umarım senaristler naptıklarnın farkına varır da bir çekidüzen verirler yoksa bu gidiş iyi değil.
nsagbas
nsagbas
Mega Üye
Mega Üye

Doğum tarihi : 29/10/23

ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ! Empty Geri: ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ!

Mesaj tarafından adamım cevo Salı Haz. 21, 2011 8:47 pm

Deil tabi iyice Akasya Durağına döndü iş uf ya ne diyim bilmem ki bu aralar Hayat Bilgisi var fox ta benim eski favorilerden...ona bakıyorum valla daha çok eğleniyorum ne yalan söyliyim.
ZEYNO DA GİTTİ NOLCAK ŞİMDİ! 61506331
adamım cevo
adamım cevo
Mega Üye
Mega Üye

Doğum tarihi : 30/07/91
İş/Hobiler : Öğrenci

- Similar topics